БЕЗПЛАТНО ПО УКРАЇНІ
0 800 33 6954
Cart0Item(s)

Ваш кошик все ще порожній.

ПАРАКОРД parachute cord

Паракорд (військовий стандарт), браслети виживання та фурнітура.

Product was successfully added to your shopping cart.

Паракорд

   

Товари від 1 до 48 з 99

  1. 1
  2. 2
  3. 3

   

Товари від 1 до 48 з 99

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сучасні туристичні мотузки робляться із синтетичних матеріалів, таких, як нейлон або поліестер. Ці матеріали забезпечують мотузкам легкість та міцність, вони стійкі до впливу комах і мікроорганізмів. Поліестер не просочується водою, але має не дуже велику амортизацію і не такий міцний, як нейлон.

Сьогодні у туристів, рибалок, військових і простих любителів активного відпочинку особливою популярністю користується міцний і легкий капроновий трос з осердям — паракорд. Його використовують для фіксації спорядження, будівництва укриття, виготовлення плотів і навіть як джгут для зупинки кровотечі.

Паракорд прийнято класифікувати згідно технічного стандарту MIL-C-5040H. Військові специфікації описують необхідне зусилля на розрив, параметри структури паракорда, вимоги щодо маркування.

Паракорд 750 type IV

Найбільш міцний вид паракорда. Структура: 32 волокна в обплетенні, 11 ниток в осерді. Міцність такого paracord 750 сягає 340 кг! Проте навіть його не можна використовувати в якості альпіністської мотузки, так як паракорд не має всіх необхідних для цього якостей.

Паракорд 550 type III

Класичний і найбільш популярний вид паракорда. Володіє такими характеристиками: 32 переплетених волокна в обплетенні, 7 ниток в осерді (кожна складається з 3 скручених волокон). Мінімальне зусилля на розрив паракорда тип 3 складає 250 кг (550 фунтів), а мінімальне розтягування — 30%. Надзвичайно легкий у користуванні — вага одного метра paracord 550 не більше 6,61 г.

Паракорд 100 (мінікорд)

Це шнур, обплетення якого складається з 16-ти нейлонових ниток, а осердя — всього з однієї. Діаметр +/- 1,6 мм. Навантаження на розрив становить близько 45 кг.

Браслети для виживання

Спеціальним плетінням з паракорда можна виготовити різні корисні аксесуари: ремінці для наручних годинників, брелоки на ключі, темляки для ножів, також паракорд використовують для обплетення предметів (запальнички, ліхтарі, сталеві горнятки, рукоятки інструментів).

В екстремальній ситуації такий браслет за лічені секунди перетвориться в 3-4 метра міцного шнура. А якщо потрібна більш тонка нитка, то можна витягти осердя. Внутрішні канатики цілком підійдуть для таких делікатних завдань, як чищення зубів або пришивання ґудзика.

Якщо паракордовий браслет забезпечити додатковими корисними функціями (кресало для розведення вогню, сигнальний свисток), то з декоративного він перетвориться в справжній браслет виживання.

--

На Кемпсайті ви можете купити паракорд, який виготовлений аналогічно Paracord made in the USA, або купити браслет виживання. Наш офіс знаходиться в Києві, але доставити паракорд ми зможемо по всій Україні (Харків, Дніпро, Одеса, Львів та ін).

ПОРАДА ВІД КЕМПСАЙТА. Не лінуйтесь регулярно оглядати мотузки на предмет появи подряпин, розривів чи грибка. Якщо ви знайшли таке місце, то виріжте його, а обрізані кінці зав'яжіть у вузол.