Телефонуйте: 0 800 33 69 54 (безкоштовно по Україні), моб:+38 067 629 54 54 | Зворотний зв'язок

Публічна оферта

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Інтернет-магазин «Кемпсайт», в особі ФОП Яцук В.М. (ЄДРПОУ 3033906612), далі іменований «Продавець», пропонує фізичній чи юридичній особі, далі іменованих «Покупець», розмістити замовлення і здійснити покупку товарів, фото яких розміщені на сайті CAMPSITE.COM.UA, далі Сайт.

Оформлюючи замовлення на Сайті, Покупець добровільно підтверджує прийняття нижченаведених положень:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є публічною офертою і не потребує підписання. Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері.

1.2. Продавець здійснює роздрібний продаж товарів для туризму та активного відпочинку.

1.3. В рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару відповідного артикулу) товарної позиції.

1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни у цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

2. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

2.1. Покупець підтверджує, що він є дієздатним громадянином, що досяг 18 років, або представником діючої компанії, який має всі необхідні документи для дії від імені цієї юридичної особи.

2.2. Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом на Сайті і відправляє його Продавцю.

2.3. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

2.4. Покупець зобов’язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім’я, телефон для зв’язку, точну і повну адресу доставки, а також узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки.

2.5. Покупець зобов’язується зустріти кур’єра Продавця у визначений сторонами час за вказаною адресою доставки.

2.6. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, в тому числі понесені ним на доставку товару в місто Покупця та повернення товару в місто Продавця по тарифам кур’єрської служби.

3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону та/або електронній пошті, узгоджує додаткові характеристики, комплектацію товарів та їх вартість.

3.2. Продавець зобов’язується поставити товар у відповідності з отриманим замовленням, у кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.

3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду товарів їх зразкам в каталозі. Заявлені на Сайті характеристики і зовнішній вигляд товару можуть несуттєво відрізнятися від зразка.

3.4. Продавець гарантує відповідність якості товару стандартам України.

3.5. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Покупцем.

4. ДОСТАВКА

4.1. Доставка товарів здійснюється по всій території України, а також за кордон.

4.2. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання термінів доставки, погоджених з Покупцем. Тим не менш, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.3. Вартість доставки замовлення вказана на Сайті в розділі «Оплата і доставка» на день оформлення замовлення.

4.4. При отриманні замовлення на пошті або від кур’єра Покупець повинен перевірити посилку. У випадку виявлення недостачі, підміни або пошкодження товару, Покупець повинен на місці скласти Акт і повідомити про проблему Продавцю будь-яким доступним способом. В іншому випадку Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

5. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ

5.1. Точна вартість товарів вказана в каталозі на Сайті.

5.2. Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

6.1. Покупець може повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту доставки замовлення.

6.2. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також при наявності документа, що підтверджує покупку даного товару у Продавця.

6.3. Не підлягають обміну (поверненню) товари належної якості, перелік яких затверджений постановою КМУ від 19.03.94 р № 172.

6.4. У разі виявлення браку, Покупець зобов’язується поставити до відома про це Продавця у строк 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту товар передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість товару.

6.5. Доставка товарів Продавцю на гарантійний ремонт здійснюється силами Покупця.

6.6. Неправильний догляд або нецільове використання товару, яке призвело до його поломки, не є заводським браком, і товари з такими дефектами до повернення не приймаються.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

7.2. Вся інформація, надана Покупцем Продавцю, не може бути передана для ознайомлення та/або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації та випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство та/або органи влади з дотриманням законної процедури.

7.3. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.

7.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Всі спірні питання сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.