Телефонуйте: 0 800 33 69 54 (безкоштовно по Україні), моб:+38 067 629 54 54 | Зворотний зв'язок

Поширені запитання

Оплата

Так, ми можемо подати від вашого імені заявку на оформлення споживчого кредиту. З умовами кредитування вас ознайомить співробітник банку.

Після оформлення замовлення ми можемо відправити вам інвойс для оплати платіжною карткою через спеціальну веб-форму.

На жаль, ні. Наші кур'єри працюють без мобільних терміналів.

Доставка

Так, ви можете отримати замовлення у нашому шоу-румі за адресою: Київ, вул. Амбросія Бучми, 5, офіс 210 (2 поверх). Для цього при оформленні замовлення оберіть тип доставки «Самовивіз». Ми повідомимо, коли ваше замовлення буде зібране.

Переважна більшість замовлень виконується наступного робочого дня. Точну дату обов'язково вкаже менеджер після отримання вашого замовлення.

Так, ви можете розрахуватись за товар при отриманні посилки. Ми залишаємо за собою право просити попередню оплату, якшо ви зробили замовлення у нас вперше, або на значну суму.

Самовивіз

Так. У нашому шоу-румі представлений найбільш популярний товар, туристична їжа зокрема. Проте якщо вам потрібний конкретний товар/кількість, краще робити попереднє замовлення або уточнити наявність за телефоном.

Так. Ми приймаємо оплату через банківський термінал. Ви можете розрахуватись платіжною карткою Visa або MasterCard, безконтактним способом Google/Apple Pay тощо.

Ні. Ми працюємо у будні дні з 10:00 до 19:00.

Ми знаходимось на Березняках за адресою: вул. Бучми, 5 (офісна будівля «Укртелеком»).
Заїзд на територію нашої офісної будівлі: 50.431729, 30.605337 (50°25'54.2"N 30°36'19.2"E). Плюс-код: CJJ4+M4 Київ.

Ми знаходимось на Березняках за адресою: вул. Бучми, 5 (офісна будівля «Укртелеком»). Від метро «Лівобережна» до нас ходять маршрути автобусів №49 і 87, від метро «Дружби Народів» та «Либідська» — тролейбуси №43 і 50, автобус №51. З центра міста можна доїхати автобусами №55 і 118, а з Подолу — автобусом №115.

Замовлення

Всі товари, які розміщені на нашому сайті, є оригінальними. Ми працюємо безпосередньо з українськими виробниками і офіційними імпортерами світових брендів.

Так, звичайно. Ми відправимо товарний чек на вашу електронну пошту, вказану при оформленні замовлення.

Ми можете повернути товар протягом 14 днів після здійснення покупки. Умови повернення детально описані в розділі «Повернення товару».